V úterý 21. března za dětmi přijeli studenti medicíny s programem „Medvídkova nemocnice“. Tento projekt má za cíl pomoci dětem zbavit se strachu z lékařů a bílých plášťů.
Děti si přinesly svého plyšového kamaráda, pro kterého vymýšlely různé „nemoci“. Dostaly se tak do role rodičů a mohly přihlížet základním vyšetřením svých malých pacientů.
Celý program probíhal hravou a poutavou formou. Děti se dozvěděly, jak se zachovat v případě nemoci, a také se seznámily s tím, jaké orgány máme v těle.