Ve středu 22. dubna jsme si s dětmi užily čarodějnický rej. Děti přišly v krásných a nápaditých kostýmech, které vytvořily kouzelnou atmosféru celého dne.
Na umělém hřišti jsme si společně užily diskotéku i zábavné soutěže. Nechyběl smích, tanec ani dobrá nálada.
Na závěr jsme si všichni dopřáli sladkou odměnu v podobě točené zmrzliny.
Komentáře nejsou povoleny.