Vážení rodiče, milé děti,

vzhledem k tomu, že nám zima klepe na dveře a zvířátka v ZOO mají také hlad i v blížících se měsících, rádi bychom podpořili nápad paní Vonkové.

Jde o to nasbírat v rámci pohybu (tělesné výchovy) a volného času co nejvíce kaštanů, žaludů, bukvic, jablíček a mrkve.

V pracovních dnech od pátku 16. 10. do pátku 23. 10. bude možné přinést do budovy ZŠ (V Dolích 5)  pouze kaštany, žaludy a bukvice vždy mezi 9:00 a 11:00, zvoňte na vedení školy.

V pondělí 2. 11. a ve středu 3. 11. bude možné odevzdat jak kaštany a žaludy, tak i jablíčka a mrkve

😊

Vyhlašujeme tedy soutěž mezi třídami o hodnotné ceny a příjemný pocit, že společně přispějeme na dobrou věc.

Pokud by někdo z  dětí či rodičů chtěl pomoci formou finančního příspěvku (rozbije prasátko a přinese pár korunek), lze se obrátit na paní Hradeckou – vámi (rodiči) nově zvolenou členku Školské rady, která se bude s paní Vonkovou starat i o distribuci vybraných surovin do pražské zoologické zahrady.

Vybrané finanční prostředky budou použity na roční adopci zvířátka, které pak s dětmi společně vybereme.

Kontakt na paní Hradeckou: 604 984 890

ZŠ a MŠ Ohrobec, p. o.