Vážení rodiče, milé děti,

  vyhlašujeme již tradiční soutěž ŘÁD OHROBECKÉ VAŘEČKY. Smyslem této soutěže je užít si společné chvíle se svými dětmi při pečení, prezentovat vybraný druh cukroví za rodinu (rodinný poklad) a utkat se tak o tuto prestižní cenu 😊.

V letošním školím roce bude soutěž rozdělena zvlášť pro MŠ a pro ZŠ.

Porota …

  • MŠ – v porotě budou 3 děti a 3 učitelé z MŠ (celkem 6 porotců). Tudíž bude potřeba dodat 6 ks vybraného druhu cukroví.
  • ZŠ – v porotě bude 8 žáků, tedy bude potřeba dodat 8 ks vybraného druhu cukroví.

Organizace …

  • MŠ – vzorky vybraného druhu cukroví je potřeba předat podepsané paní učitelkám MŠ během úterý 20. 12. nebo ve středu 21. 12. do 8:00. Ve středu 21. 12. pak krátce po 10:00 usedne odborná komise a bude nekompromisně zaznamenávat do archů (ti menší za asistence paní učitelek) své pocity po chutnání jednotlivých vzorků cukroví.
  • ZŠ – vzorky vybraného druhu cukroví je potřeba předat třídním paní učitelkám do úterý 20. 12. Ve středu 21. 12. pak krátce po 12:00 usedne odborná žákovská komise a bude také nekompromisně zaznamenávat do archů (ti menší opět za asistence paní učitelek) své pocity po chutnání jednotlivých vzorků cukroví.

Fotodokumentace

  • Stejně jako v loňském roce, budeme rádi za zaslání fotografií, kde se děti podílí na tvorbě těchto delikates 😊 … není to však podmínkou účasti v soutěži!

Vyhlášení výsledků …

  • Ve čtvrtek 22. 12. proběhne v dopoledních hodinách vyhlášení soutěže 😊

Pečení zdar 😊

ZŠ a MŠ Ohrobec, p.o.