ŘÁD OHROBECKÉ VAŘEČKY

Vážení rodiče, milé děti,

vyhlašujeme již 4. ročník soutěže ŘÁD OHROBECKÉ VAŘEČKY. Smyslem této soutěže je užít si společné chvíle rodičů a dětí při pečení cukroví. Dále pak prezentovat vybraný druh cukroví za rodinu (rodinný poklad) a utkat se tak o tuto prestižní cenu.

V letošním školním roce bude soutěž opět rozdělena zvlášť pro MŠ a pro ZŠ.

Porota:

• – v porotě budou 3 děti a 3 učitelé z MŠ (celkem 6 porotců), tudíž bude potřeba přinést 6 ks jednoho druhu cukroví.
  • ZŠ – v porotě bude 6 žáků, tedy bude potřeba přinést 6 ks jednoho druhu cukroví.

Organizace soutěže:

• – vzorky vybraného druhu cukroví je potřeba předat podepsané paní učitelkám MŠ od pondělí 18. 12. do středy 20. 12. Ve čtvrtek 21. 12. pak usedne odborná komise a bude hodnotit jednotlivé soutěžní vzorky cukroví.
  • ZŠ – vzorky vybraného druhu cukroví je potřeba předat v krabičce (jméno a třída) třídním paní učitelkám od pondělí 18. 12. do středy 20. 12. Ve čtvrtek 21.12. pak usedne odborná žákovská komise a bude ochutnávat jednotlivé soutěžní vzorky. Novinkou letošního ročníku je, že se bude soutěžit ve dvou kategoriích: 1. – 4. třída (mladší žáci), 5. – 7. třída (starší žáci).

Vyhlášení výsledků

Soutěžit se bude nejen o krásné vařečky, ale také o čest a slávu rodinného receptu. Samotné vyhlášení výsledků soutěže proběhne v pátek 22. 12. v dopoledních hodinách.

Všem přejeme hodně úspěchů při tvoření

ZŠ a MŠ Ohrobec

Komentáře nejsou povoleny.