Vyhlašujeme soutěž !!!
Nejlepší třída bude odměněna!!!!

Chtěli bychom mít ulici před školou pěknou a bezpečnou – pro vás a vaše děti i pro místní obyvatele. Čas před ranním začátkem vyučování není výjimkou – a právě tehdy se potkáváme s velkým množstvím automobilů přímo před vchodem do školní budovy, mezi kterými děti často nebezpečně kličkují.
Rádi bychom děti naučili samostatně docházet do školy zdravou a bezpečnou procházkou, proto naše škola vyhlašuje soutěž “Pěšky do školy školy”, kdy budou paní učitelky monitorovat příchod dětí do školy (pěšky/ na kole/ koloběžce) a třída, která bude mít nejvíce bodů, získá odměnu – celodenní výlet.
Prosíme rodiče, využijte alternativní možnosti parkování (u Trojánků, u Berušky, u Kapitána) a naučte své děti dojít do školy samostatně a bezpečně.
Děkujeme!

Čeho chceme dosáhnout?

  • Bezpečnější příchod do školy.
  • Odpadne ranní stresová situace s vyhýbáním aut mezi dětmi.
  • Klidnější ulice před školou.
  • Snížení ranního znečištění ovzduší v blízkém okolí školy.
  • Zjistíme, že existuje lepší způsob dopravy do školy.