Vážení rodiče, milé děti,

   v pondělí 21. února proběhl v naší škole již 2. ročník recitační soutěže Ohrobecký „recitál“. Aktivně se zapojili nejen žáci školy, ale také děti z mateřinky, které vystoupily společně (případně ve skupinkách). Letos se oproti loňskému ročníku mohli zúčastnit všechny děti osobně a bylo vidět, že je to opravdu (pro někoho možná překvapivě) nadchlo 😊.

   Žáci ze základní školy se nejprve zúčastnili svých třídních kol a následně 3 nejlepší recitátoři ze třídy postupovali do školního kola. Postoupivší soutěžící byli rozděleni do 2 kategorií (kategorie děti z MŠ až žáci 2. třídy a kategorie 3. až 5. třída) a za povzbuzování svých spolužáků se utkali před porotou. V závěru této akce se mohli prezentovat i žáci, kteří nepostoupili do školního finále, ale měli chuť předvést své recitátorské číslo. Někteří žáci tak už jen tím, že vystoupili veřejně, překonali sami sebe …

A nyní k samotným výsledkům:

Kategorie MŠ až 2. třída ZŠ             

  • Na 1. místě se umístila Jitka Horvátová (2. třída)
  • Na 2. místě se umístila Tamara Hrachovcová (2. třída)
  • Na 3. místě se umístila skupinka z MŠ: Anežka Burdová, Rozálie Dušková, Simon Houdek

Kategorie 3. až 5. třída ZŠ

  • Na 1. místě se umístila Veronika Šišáková (3. třída)
  • Na 2. místě se umístila Ema Rousková (5. třída)
  • Na 3. místě se umístil Vilém Holeček (4. třída)

Nejen výhercům, ale VŠEM dětem moc gratulujeme k předvedeným výkonům, děkujeme za skvělou přípravu a atmosféru a paním učitelkám za pomoc s organizací.

ZŠ a MŠ Ohrobec, p. o.