Vážení rodiče,

stejně jako tomu bylo v loňském roce, tak i letos proběhla soutěž OHROBECKÁ KRASLICE. Všichni soutěžící předvedli svou kvalitu, kterou můžete posoudit na obrázcích níže. 🙂

Cílem soutěže bylo, aby s vámi děti opět strávily příjemné chvilky plné smíchu v této nešťastné době. Pevně věříme a doufáme, že se tento cíl podařilo naplnit.

Soutěž samotná je nyní ve fázi hlasování. Výsledky hlasování budou oznámeny v pondělí 2. 5., kdy proběhne i slavnostní předání diplomů (a malých ocenění) výhercům.

Soutěžní výtvory jsou očíslovány a vystaveny na oknech školy. Děti, které nebudou přítomny v MŠ či ZŠ do konce týdne (pátek 29. 4.), mohou hlasovat u svých třídní učitelů a paní učitelek v MŠ díky níže přiložené galerii. Každý žák (dítě) má dva hlasy. Zvolí si tedy 2 výtvory, které se mu líbí nejvíce.

ZŠ a MŠ Ohrobec, p. o.