Vážení rodiče, milí žáci naší školy,

i když to tak venku moc nevypadá, opět se nám přiblížilo jaro, které začíná koncem tohoto týdne. Proto vypisujeme další celoškolní aktivitu 🙂

Tentokrát se jedná o soutěž v literárním tvoření. Kdo bude mít chuť se zapojit, vymyslí a napíše pohádku, básničku, povídku… prostě literární dílko na téma „Jaro je tu“. Vaše výtvory budou nejen ohodnoceny drobnými cenami a sladkostmi, ale také zveřejněny k přečtení na budově školy a ty nejlepší i na webových stránkách.

Básnička by měla mít alespoň 3 sloky, pohádka, povídka, příběh… by měly být asi na 1 stránku A4. Nezáleží, zda budete psát rukou či na počítači, důležité ale je, aby vše bylo čitelné a úhledné. Prvňáčkům určitě při psaní pomůžou rodiče nebo starší sourozenci 😉

Zapojte svoji fantazii a příspěvky posílejte do 31. března na adresu: skola@zsohrobec.cz. Nezapomeňte se podepsat – uvést sebe jako autora 🙂

Moc se těšíme na všechny příspěvky.

vedení školy