Vážení rodiče, milé děti,

rádi bychom vám poděkovali za účast v soutěži „ROZSVÍCENÉ DÝNĚ“ a zaslání fotografií dýní, které jste s dětmi vyřezávali. Věříme, že dýně, které jste měli vystavené na svých předzahrádkách, balkónech a plotech svůj účel splnily a potěšily kolemjdoucí v této ponuré době. Jak už bylo avizováno předem, hlasy udělovaly děti, jelikož z našeho pohledu jsou nejpovolanějšími voliči právě naši žáci.

Výsledky hlasování dětí:

1. místo – dýně č. 20 (získala 23,6 % hlasů)       autor: Aron Ondřej

2. místo – dýně č. 21 (získala 19,1 % hlasů)       autor: Kristián a Klaudie Radevovi

3. místo – dýně č. 29 (získala 7,9 % hlasů)        autor: Leontýna Mikysková

Vítězům gratulujeme a všem, kteří se do soutěže zapojili, děkujeme za účast (všechny dýně vypadaly báječně)  a těšíme se na další společné akce.

ZŠ a MŠ Ohrobec, p. o.